Polská stigmatička KATARZYNA  SZYMON 

flower08.jpg

Aktuality 

Stáhněte si

bezplatně film o Katarzyně

Pozrite sa na film

o Katarzyně Szymon

Návrat   

Fotografie ve

vyšším rozlišení 

 

Modlitební kniha 

Kontakt -  katarzynaszymon@wp.pl   

Důležité zprávy a poselství do celého světa  

 

 

 

 

DAR PRIJÍMANIA EUCHARISTIE Z NEBA 

 Kniha o Katarzyně Szymon 

 

Vybrané extázy 

 Svedectvo iných osôb 

o zázračnom uzdravení

Svedectvo kňazov 

Svedectvo ošetrovateľov 

 

Záverečné zhrnutie  

Stáhněte si bezplatně film o Katarzyně Szymon 

 

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

 Tento film vznikol v priebehu rokov 1985 – 1989. Práce na filme sa zúčastnili: Barbara, Nina, Roma, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew a mnoho, mnoho ďalších. Tí všetci boli iba: ”Neužitočnými služobníkmi”, ktorých mimoriadne jemným a súčasne vnímateľným spôsobom viedla Panna Mária Matka Božieho Milosrdenstva.

 

Distribúcia kníh a filmov (v slovenskom znení):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel.  0-71-339-86-80,  0-71-339-81-18

 

Rozvoj film:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15  

   

Pán a katArÍnka – Dokumentárny film o živote a smrti poľskej stigmatičky

Kataríny Szymon  -  spracovaný na DVD pri príležitosti stého výročia jej narodenia -  na základe dekrétu Svätého otca Pavla VI.    Acta Apostolica Sedia zo dňa 29. 12. 1966, ktorý umožňuje šírenie informácií o nových zjaveniach, milostiach, zázrakoch a pod.  bez imprimatur.

 

 

 Film je určený na verejné použitie -  je možné ho kopírovať a šíriť.

Podľa slov sv. Pavla (1 Tes 5, 19-21): "Nezhášajte oheň Ducha, dar prihovárania z vnuknutia nepodceňujte; ale všetko skúmajte, a čo je dobré, toho sa držte." 

 

Stáhněte si bezplatně film o Katarzyně Szymon

     Slovenská verzia - DVD - 3.9 GB. 

 

 

 

 

 vcr_up.gif