Polská stigmatička KATARZYNA  SZYMON 

flower08.jpg

Aktuality 

Stáhněte si bezplatně film

o Katarzyně. Česká verze

Česká verze

Návrat   

Fotografie ve vyšším rozlišení   

 

Modlitební kniha 

Kontakt -  katarzynaszymon@wp.pl 

Důležité zprávy a poselství do celého světa 

Film prepisy   

 

 

 

Kniha o Katarzyně Szymon 

 

 

Stáhněte si bezplatně film o Katarzyně Szymon

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Tento film vznikl v průběhu let 1985 – 1989. Práce na filmu se zúčastnili: Barbara, Nina, Roma, Ewa, Ela, Joanna, Natasza, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew, a mnoho, mnoho dalších. Ti všichni bylo pouze: ”Neužitečnými služebníky”, které mimořádně jemným a současně vnímatelným způsobem vedla Panna Maria - Matka Božího Milosrdenství.

 

Distribuce knih a film (V české verzi) :

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel. 71-339-86-80, 71-339-81-18

 

Rozvoj film:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15 

 Pán a kateřinka – Dokumentární film o životě a smrti polské stigmatičky

Kateřiny Szymon  -  zpracovaný na DVD u příležitosti stého výročí jejího narození  -  na základě dekretu Svatého otce Pavla VI.    Acta Apostolica Sedia ze dne 29.12.1966, který umožňuje šíření informací o nových zjeveních,  milostech, zázracích apod.  bez imprimatur

 

 

 Film je určen k veřejnému použití -  lze jej kopírovat a šířit.

 Podle slov sv. Pavla (1 Tes 5, 19-21): "Nezhášejte oheň Ducha, dar promlouvání z vnuknutí nepodceňujte; ale všecko zkoumejte a co je dobré, toho se držte.".

 

Stáhněte si bezplatně film o Katarzyně Szymon.

Česká verze - DVD - 3.9 GB

 

Stáhněte si bezplatně film o Katarzyně Szymon.

Česká verze - AVI - 625 MB

 

 

 vcr_up.gif