KATARZYNA SZYMON – ESTIGMATIZADA POLACA  flower08.jpg

Actualidades

Cargue gratis

a película sobre Catherine

Versión española

Versión española

Volver a la página principal   

Archivo de fotografías

de alta separación   

Libro de oracioness 

 Contacto – katarzynaszymon@wp.pl

Mensajes y manifiestos importantes para el mundo entero 

ESTENOGRAMA PARA LA PELÍCULA „MAESTRO Y CATALINA”   

¿QUIÉN ERA CATALINA SZYMON? 

 

 

 ESTIGMAS   

Libro sobre Katarzyna Szymon   

Testimonios y diagnósticos de los médicos 

Testimonios de los asistente 

 

Cargue gratis a película

sobre Katarzyna Szymon

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Esta película fue rodada durante los años 1985 – 1989. En esta obra participaron: Barbara, Nina, Roma, Ewa, Joanna, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew y muchos otros. Todos ellos eran sólo : ”Siervos inútiles”, a quienes guiaba delicadamente pero de modo perceptible la Virgen María – Madre de la Misericordia Divina.  

 

Distribución de libros y películas (Versión en español):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel. 71-339-86-80, 71-339-81-18

 

El desarrollo de la película:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15 

MAESTRO Y CATALINA –Película documento de vida y muerte de la polaca estigmatizada, Catalina  Szymon  - preparado en DVD con el  centésimo aniversario de su nacmiento  - con base al Decreto del Papa Pablo VI    Acta Apostolica Sedia del  29.XII.66 que autoriza la prpagación de nuevas apariciones, gracias, miráculos, etc sin imprimatur

 

Esta película se destina al uso público, por lo tanto se autoriza su reproducción y distribución. 

 

 

Cargue gratis a película sobre Katarzyna Szymon

Versión española - DVD - 3.9 GB

 

 

 vcr_up.gif