LA STIGMATISEE POLONAISE CATHERINE  SZYMON

flower08.jpg

ACTUALITES 

Chargez gratuitement

le film sur Catherine

La version française

La version française

Retour à la page principale  

Archives photos haute définition  

Livre de prières 

Contact – katarzynaszymon@wp.pl 

Messages importants pour le monde entier

STENOGRAMME DU FILM MATRE

ET CATHERINE  

QUI ETAIT CATHERINE SZYMON? 

ENFANCE

UNE RENCONTRE EXTRAORDINAIRE   

 

STIGMATES  

Livre sur Catherine Szymon  

Témoignages des hôtes 

 

Conclusions – méditations

Chargez gratuitement le film

sur Catherine Szymon

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Ce film a été tourné dans les années 1985 – 1989. Barbara, Nina, Roma, Ewa, Joanna, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew et beaucoup d’autres ont participé à sa création. Ils n’étaient tous que des "serviteurs inutiles" que la Sainte Vierge, Reine de la Miséricorde a guidés de façon aussi délicate que perceptible.

 

 Distribution du livre et du film (Version française):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel. 71-339-86-80, 71-339-81-18

 

Elaboration du film:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15

 

MAÎTRE ET CATHERINE -Film documentaire sur la vie et la mort de la stigmatisée polonaise,

Catherine Szymon  - préparé sur DVD à l’occasion du 100ème  anniversaire de sa naissance  - sur la base du Décret  du Pape Paul VI    Acta Apostolica Sedia du 29.12.66 qui autorise la distribution des nouvelles révélations, grâces et miracles etc. sans clause « imprimatur »

 

 

 Ce film est destiné à l’usage commun -  sa reproduction et sa distribution sont autorisées

Ceci correspond à la pensée de Saint Paul (I Thes 5, 19-21): "N’éteignez pas l’Esprit. Ne méprisez pas les prophéties. Mais examinez toutes choses ; retenez ce qui est bon".

 

Chargez gratuitement le film sur Catherine Szymon

La version française - DVD - 3,9 GB.

 

 

 vcr_up.gif