Katarzyna Szymon Polsk Stigmatiker

 

flower08.jpg

Nyheder 

Gratis downloading

af film om Catherine

Danske version

Dansk version

Tilbage til hovedside   

Billedarkiv med fotos

i større skarphed  

 

Bønnebog 

 e-mail:  katarzynaszymon@wp.pl 

Vigtige ord til hele verden          

 

 

 

 

Gave for at modtage den

Hellige Kommunion fra Himlen

Bog om Katarzyna Szymon   

 

Gratis downloading af filma om Catherine

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Denne film er lavet i årene 1985 – 1989, med hjælp fra Barbara, Nina, Roma, Ela, Ewa, Dorotka, Maurycy, Krystyna, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew, Adam og mange, mange andre. De var alle kun ”unyttige tjenere”, som på en meget delikat, men mærkbar måde blev ledet af Maria, den Barmhjertige Gudsmoder.

 

Distribution af bøger og film (udgave af den dansker) : rdp@p.az.pl

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel. 71-339-86-80, 71-339-81-18

 

Fremkaldelse af film:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15 

MESTEREN OG KATARZYNKA – Dokumentarfilm om livet og døden af den polske stigmatiker Katarzyna Szymon  -  lavet på DVD i medfør af Pave Paul VIs Dekret ”Acta Apostolica Sedia” af  29.12.1966, som tillader at offentliggøre oplysninger om nye åbenbaringer, mirakler, nådehandlinger, osv., uden imprimatur

 

 

 Filmen er til frit brug – kan kopieres og offentliggøres.

 Dette er i overensstemmelse med  Sankt Pauls opfordring (1. Thess.  5: 19-21): "Udsluk ikke Ånden, ringeagt ikke profetisk tale, prøv alt, hold fast ved det gode".

 

Gratis downloading af filma om Catherine

 

Danske version - DVD - 3,9 GB

 

Gratis downloading af filma om Catherine

 

Danske version - AVI - 626 MB

 

 

 vcr_up.gif