Katarzyna (Catherine) Szymon – A stigmatic from Poland

 

flower08.jpg

Current events 

Download the film on Catherine free of charge

WATCH VIDEO

Return to the main website   

Photo archive in higher resolution   

Prayer book 

e-mail: katarzynaszymon@wp.pl 

Important messages for all the world 

The stenograph of the film the MASTER AND KATARZYNKA   

WHO KATARZYNA WAS? 

CHILDHOOD 

EXTRAORDINARY ENCOUNTER   

THE BLESSED DEATH 

Letters of gratitude   

STIGMATA   

The gift of receiving Holy

Communion from Haven 

The book on Katarzyna Szymon   

Doctors' reports and diagnosis  

  Recapitulation – final conclusions 

Download the film on Catherine free of charge

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

This film was made between 1985 and 1989. The credit for it goes to: Barbara, Nina, Roma, Ewa, Ela, Natasza, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew, Adam and many others. They all were barely "Unserviceable servants”, who were subtly and noticeably guided by Mary – Our Lady of Mercy.

 

Distribution  of  books  and films (English version):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel. 71-339-86-80, 71-339-81-18

 

Description of the film:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15

 MASTER AND CATHERINE – A documentary on life and death of a Polish stigmatic Katarzyna Szymon  - released on DVD  to celebrate the centenary anniversary of her birth  - based on the Edict issued by the Holy Father Saint Paul VI     Acta Apostolica Sedia as of 29.12.1966 which permits to distribute new revelations, grace, miracles, etc.  without imprimatur

 

 

 The film intended for widespread use -  copying and distributing is permitted.

According to St. Paul (  I Tes 5, 19-21): "Do not dampen the spirit, do not ignore the prophecy, study and observe everything and preserve what is noble". 

 

English version - DVD - 3.9 GB. 

 

 

 vcr_up.gif