STIGMATICA POLACCA KATARZYNA  SZYMON

flower08.jpg

ATTUALITÀ 

Scarica

gratuitamente il film

di Katarzyna Szymon

Guarda il video di Caterina Szymon

Ritorno a home page   

Archivio delle fotografie   

Libro di preghiere 

Contatto -  katarzynaszymon@wp.pl 

Messaggi importanti per tutto il mondo 

 

 

 

STIGMATE 

 

DONO DI RICEVERE LA SANTA

COMUNIONE DAL CIELO 

Libro su Katarzyna Szymon   

Le estasi scelte 

sulla guarigione miracolosa

Testimonianze dei tutori 

 

Scarica gratuitamente il film

di Katarzyna Szymon

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Film e stato girato negli anni 1985 – 1989. Ai lavori hanno partecipato: Barbara, Nina, Roma, Ewa, Joanna, Natasza, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Adam, Zbigniew e molti altri. Tutti sono stati soltanto ”servi inutili” guidati in un modo delicato ma avvertibile da Maria, Madre della Misericordia Divina.

 

 Distribuzione di libri e film (Versione italiana):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel.  0-71-339-86-80,  0-71-339-81-18

 

Lo sviluppo di pellicole:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15     

 

 MAESTRO  E  KATARZYNKA -Film documentale sulla vita e sulla morte della stigmatica polacca

Katarzyna Szymon  - preparato su DVD all’occasione del 100-imo anniversario della sua nascita  - in base al decreto del Santo Padre Paolo VI    Acta Apostolica Sedia del 29.XII.66 il quale consente di popolarizzare le nuove manifestazioni, grazie e miracoli senza imprimatur

 

 

Il filmato e dedicato all’uso comune -  si autorizza a copiarlo e a popolarizzarlo.

 Se questo e secondo il desiderio del San Paolo (  I Tes 5, 19-21): "Non spegnete lo Spirito, non disprezzate le profezie; esaminate ogni cosa, tenete cio che e buono".

 

Scarica gratuitamente il film

di Katarzyna Szymon     

Versione italiana - DVD - 3.9 GB

 

Scarica gratuitamente il film

di Katarzyna Szymon     

Versione italiana - AVI  625MB

 

 

 vcr_up.gif