Polnische Stigmatikerin Katharina Szymon  

 

flower08.jpg

AKTUELLES 

Beziehe

den Film von Catherine

kostenlos

SEHEN SIE DAS VIDEO VON CATHERINE SZYMON

Zurück zur Startseite   

Fotoarchiv in high Resolution   

Gebetbuch 

Kontakt – katarzynaszymon@wp.pl

Die wichtigen Aufrufe und Übermittlungen an die ganze Welt 

 

WER WAR KATHARINA SZYMON? 

 

 

 

Buch von Katarzyna Szymon   

 

Beziehe den Film von Catherine kostenlos

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Dieser Film entstand in den Jahren 1985-1989. An den Arbeiten nahmen teil: Barbara, Nina, Roma, Agnieszka, Ewa, Joanna, Natasza, Andrzej, Adam, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew und viele, viele andere. Alle waren nur "unnütze  Diener", die Maria, Mutter der Gottes Barmherzigkeit, fein und augenfällig geleitet hat. 

 

Vertrieb von Büchern und Film (Deutsche Version):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel. 71-339-86-80, 71-339-81-18

 

Entwicklung von Film:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15

  

DER MEISTER UND KATHARINCHEN - Ein Dokumentarfilm über das Leben und den Tod der polnischen Stigmatisierten Katharina Szymon -erhältlich auf DVD anlässlich des 100-jährigen Jubiläums ihrer Geburt -gestützt auf das Dekret des Heiligen Vaters Paul VI „Acta Apostolica Sedia“ vom 29.07.1966, das neue Offenbarungen, Gnaden, Wunder und des gleichen ohne Imprimatur zulässt. 

 

 

 Der Film ist für öffentlichen Bedarf bestimmt - man kann ihn kopieren und veröffentlichen.

 Es ist im Sinne des Heiligen Paulus (I Tes 5, 19-21): "Den Geist dämpft nicht! Die Weissagung verachtet nicht! Prüft alles, das Gute behaltet!"

 

Beziehe den Film von Catherine kostenlos

Deutsche Version - DVD - 3,9 GB

 

 

Beziehe den Film von Catherine kostenlos

Deutsche Version - AVI - 625 MB

 

 

 vcr_up.gif