ПОЛЬСКАЯ СТИГМАТИЧКА КАТАЖИНА ШИМОН

 

flower08.jpg

Н О В О С Т И 

Скачай бесплатно

фильм о Катажинe

Cмотреть

фильм о Катажине

Возвращение на главную страницу   

 

Контакт -  katarzynaszymon@wp.pl 

Важные послания и свидетельства для всего мира 

МАСТЕР И КАТАЖИНКА

 

 

ДЕТСТВО 

 

 

 

Книга о Катажине Шимон   

Избранные экстазы

 

Скачай (смотреть) бесплатно фильм о Катажине Шимон

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Этот фильм был создан в 1985 – 1989 годы. Его создатели: Барбава, Нина, Рома, Эва, Нaтaша, Анджей, Бенедикт, Едвард, Ежи, Збигнев и многие другие. Все они были только „слуги Божьи”, которых незаметно вела Мария – Мать Божьего Милосердия.

Распространение книг и фильмa (Русская версия):

P.P.H. „ArkaWrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel.  0-71-339-86-80,  0-71-339-81-18

 

Cocтaвлeние фильмa:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15

МАСТЕР И КАТАЖИНКА – документальный фильм о жизни и смерти польской стигматички Катажины Шимон – подготовлен на DVD по случаю 100-ой годовщины со дня её рождения – на основе Указа Святого Папы Павла VI Acta Apostolica Sedia от 29.XII.66 г. который разрешает на распространение новых явлений, благодатей, чудес итп.  

 

 Фильм предназначен к распространению – можно его копировать и распространять

napis na płytę  - *Mожно копировать и распространять*

Это по мысли св. Павла (I Тес 5, 19-21): „Не падайте духом, не пренебрегайте пророчеством, всё рассматривайте а то, что благородное сохраняйте”. 

 

Скачай бесплатно фильм о Катажине Шимон

 

 

 

 

 vcr_up.gif