CATARINA SZYMON – ESTIGMATIZADA POLACA flower08.jpg

AKTUALIDADES 

Descarregue gratuitamente

o filme sobre Catarina

Voltar à página principal   

Arquivo de fotografias  

Livro de orações 

Contato – katarzynaszymon@wp.pl 

Mensagens e votos importantes

para o mundo inteiro

ESTENOGRAMA PARA O FILME

„MESTRE E CATALINA”   

ENCÔNTRO EXTRAORDINÁRIO   

 

 

Livro sobre a Catarina Szymon   

Certificados médicos

de curacao maravilhosa 

Testemunhas dos tutores 

 

Descarregue gratuitamente o filme

sobre Catarina Szymon

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza 

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej do bezpłatnego pobrania unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DVD o pojemności 3,9 GB w 10 językach na każdej płycie oraz w formacie AVI o pojemności 625 MB w języku polskim (także w wersji dla niesłyszacych z napisami polskimi). Film ten  trwa około jedną godzinę. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów w formacie AVI można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.

Ponieważ dużo ludzi nie posiada internetu i nie mogą obejrzec tego filmu na internecie, prosimy o jego kopiowanie z naszej strony i rozprowadzanie na płytach CD lub DVD. Wersja na DVD posiada 10 jezyków na każdej płycie, natomiast każda wersja AVI jest w jednym języku. Wersje zagraniczne w formacie AVI można pobrać wchodząc na odpowiedni język na stronie głównej.

Przedstawiamy Państwu niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           

Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)

Este filme foi filmado nos anos 1985 – 1989. Os seus autores sao: Barbara, Nina, Roma, Ewa, Joanna, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew, Fabian e muitos outros. Todos eles sao apenas: ”Humildes Servidores”, guiados delicada mas visivelmente pela Santíssima Maria – Mae da Misericórdia Divi.

 

Distribuição de livros e filmes (versão em Português):

P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl

tel.  0-71-339-86-80,  0-71-339-81-18

 

Desenvolver filme:

Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15 

 MESTRE E CATALINA –Filme documental da vida e morte da estigmatizada polaca, a  Catalina Szymon  - gravado sobre o DVD por motivo do centenário do seu nascimento,   - ao amparo do Decreto do Papa Paulo VI    Acta Apostolica Sedia z dn. 29.XII.66. o qual autoriza a divulgação de novas aparições, graças, mitráculos etc. sem imprimatur

 

 

o filme é desinado ao uso geral -  pode copiar-se e divulgar-se.

 Respeita a idéia do São Paulo (  I Tes 5, 19-21): "Não apaguem o espíritu, não menosprezem a profecia, examinem tudo e guardem o nobre".

 

Descarregue gratuitamente o filme

sobre Catarina Szymon

Versão em português - DVD - 3,9 GB

 

 

 vcr_up.gif