POLSKA  STYGMATYCZKA  KATARZYNA  SZYMON

 

flower08.jpg

AKTUALNOŚCI

POBIERZ BEZPŁATNIE FILM

OBEJRZYJ FILM

Powrót do strony głównej 

ARCHIWUM  ZDJĘĆ 

MODLITEWNIK

 Kontakt -  katarzynaszymon@wp.pl 

Orędzia dla całego świata 

STENOGRAM FILMU 

KIM BYŁA KATARZYNA?  

DZIECIŃSTWO 

NIEZWYKŁE SPOTKANIE

BŁOGOSŁAWIONA ŚMIERĆ 

Listy i podziękowania  

STYGMATY 

DAR OTRZYMYWANIA KOMUNII ŚWIĘTEJ Z NIEBA 

Książka o Katarzynie Szymon 

Wybrane ekstazy 

Świadectwa i diagnozy lekarzy 

Świadectwa innych osób 

Świadectwa lekarskie o cudownym uleczeniu 

Świadectwa kapłanów 

Świadectwa opiekunów 

  Podsumowanie – refleksje końcowe  

 

 

ŻYCIORYS 

Katarzyna Szymon urodziła się 21.X.1907r. w Studzienicach. Chrzest Święty i Pierwszą Komunię Świętą przyjęła w kościele parafialnym w Pszczynie. W 1 roku życia umiera jej matka. Od dzieciństwa przejawiała dar modlitwy, kontemplacji i samotności. Jej żal serca rozumiał tylko Bóg. 8 marca 1946 r. w Wielkim Poście otrzymała stygmaty na obu dłoniach i stopach, pod prawą piersią i na czole. Płakała także krwawymi łzami. Obdarzona była wieloma cudownymi darami jak np. spotkania z Panem Jezusem, Matką Bożą i Świętymi, darem bilokacji, to znaczy przebywania jednocześnie  dwóch różnych miejscach i  w różnym czasie,  przenikania ludzkich serc i sumień, mówienia obcymi językami (m. in. hebrajskim, niemieckim, mimo, że nie umiała czytać ani pisać). Wielokrotnie, jak zeznają świadkowie „Komunia Św. schodziła  z Nieba i spoczywała na  jej ustach”. Ten cud, świadectwa i inne fakty pokazano na filmie, który można bezpłatnie pobrać lub obejrzeć ze strony www.KatarzynaSzymon.pl.   Stygmaty wraz z cierpieniem trwały przez 40 lat aż do śmierci. Orędzia z Nieba, przekazywane jej w czasie ekstaz są zgodne z nauką Kościoła Świętego. Nadzwyczajna pokora i niezwykłe cierpienia, które przechodziła wykluczają jakikolwiek błąd w rozeznawaniu jej charyzmatów. Są one także rękojmią świętości.

W  1983r.  Jan Paweł II  w Katowicach spotkał się z nią, uścisnął ją i powiedział do towarzyszącego mu biskupa Bednorza: „Proszę się zająć tą osobą”. Zmarła 24 sierpnia 1986 r. Na pogrzebie Katarzyny Szymon było ok. 20.000 osób w tym wielu kapłanów. 

Więcej.

 

 

Katarzyna Szymon wielokrotnie, na oczach licznych świadków, otrzymywała Komunię Świętą z Nieba.   Wiele razy, jak zeznają naoczni świadkowie: „Komunia Święta schodziła z Nieba i spoczywała na  jej ustach”, lub „Hostia z odległości około 1,5 m szła  w powietrzu w kierunku Katarzyny i zatrzymywała się na jej ustach”.   Ten bardzo rzadki cud, jako jedyny w całej historii Kościoła Katolickiego tak dobrze udokumentowany, widać na zdjęciach, które wykonał kapłan z Czech (udokumentowany także zeznaniami licznych świadków – także na filmie).  Na zdjęciach widoczne są również krwawe łzy oraz Rany Korony Cierniowej. 

Świadectwo to można obejrzeć na filmie -  http://gloria.tv/?media=57810  

jellybean_next.gif Więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Grób stygmatyczki znajduje się na cmentarzu przy Parafii Trójcy Przenajświętszej  -  40-750 Katowice-Kostuchna (Polska) ul. T. Boya-Żeleńskiego 34 (wejście od ulicy Migdałowców)   

 

 

Dojazd do kościoła i na cmentarz. 

Pokój, w którym cierpiała, modliła się i przyjmowała pielgrzymów od 13.11.81r. do 24.08.86r. u Pani Marty Godziek   

 

Krwawe łzy, którymi płakała Katarzyna Szymon

Na filmie można obejrzeć także inne zdjęcia oraz świadectwa ludzi, którzy byli tego świadkami, a także świadectwa innych przeżyć mistycznych Katarzyny  

 

Pogrzeb Katarzyny Szymon    Więcej.

  Przepraszamy Szanownych Państwa, że ta nasza witryna internetowa jest taka niewielka i skromna, ale tworzymy ją  z naszych skromnych, prywatnych i ograniczonych funduszy. Serdecznie pozdrawiamy i prosimy o modlitwę. Autorzy. 

Szanowni Państwo. Potrzebujemy ludzi dobrej woli, aby nam pomogli  przy tłumaczeniu dalszych części  tej strony www a także książki i filmu na inne języki. Prosimy o kontakt w tej sprawie na nasz adres emailowy. Z góry składamy serdeczne podziękowania.