Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajświętsza

 SZANOWNI  PAŃSTWO

 Umieściliśmy na naszej stronie internetowej unikalny film o życiu i śmierci polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon pt. „Mistrz i Katarzynka” w formacie DivX o pojemności 320 MB I 619 MB (lepsza jakość). Film ten JEST TYLKO W JĘZYKU POLSKIM   trwa około jedną godzinę i można go pobrać bezpłatnie z naszej strony i obejrzeć na swoim komputerze lub odtwarzaczu. Jeżeli na Waszym komputerze nie ma programu do odtwarzania filmów można go pobrać lub od razu zainstalować także z naszej strony klikając na  poniższe okienko „Pobierz program SubEdit”.  Pobieranie tego programu i jego instalacja trwa kilka minut i jest bardzo prosta. Natomiast pobieranie filmu „Mistrz i Katarzynka” w formacie DivX w zależności od szybkości transmisji może potrwać do kilku godzin.   

 

 Pobierz film > Download the film on Katarzyna Szymon free of charge  >>>  DivX 320 MB    >>>    DivX 619 MB (lepsza jakość filmu)    

 

Pobierz program SubEdit do odtwarzania filmu w formacie DivX

 

 

                OBEJRZYJ FILM  >>>  http://gloria.tv/?media=57810

 

Przedstawiamy niektóre opinie na temat filmu:

1. Witam Serdecznie!!!
Niedawno dopiero odkryłem tę strone z filmem, którego poszukiwałem. Kilka lat temu oglądałem ten film jako dziecko, lecz potem nie moglem go znaleźć i dopiero teraz, gdy go znalazlem zaczynam dostrzegac jego "piękno". Musze przyznać ze film zrobił na mnie duże wrażenie, ale także książka, która jest jego uzupełnieniem, czytam ja po fragmencie każdego dnia. Szkoda, że nie miałem okazji poznać Katarzynki, która nie jedno życie zmieniła i potrafiła wskazać drogę życia. Oglądam ten film kilka razy i nie ukrywam łez, które pojawiają się u mnie i refleksji jaka się u mnie pojawia... dla mnie jest to film ponad czasowy. Miło że sa ludzie, ktorzy pamietają tę niezwyklą osobę i starają się, aby pamięć o niej nie zaginęła.
Stronka ma swoje przesłanie i to się liczy, a nie wygląd.

 

2. Bardzo dziękuję za świąteczne i noworoczne  życzenia i ten ładny DVD, który już zobaczyliśmy razem z Siostrą i jedną panią, która tu mieszka. To było bardzo wzruszające słuchać i oglądać różnych ludzi, którzy nosili stygmaty Chrystusa. Taki film można zobaczyć więcej razy, bo on podnosi na duchu, dodaje siły, wzmacnia w miłości do wędrowania tu na ziemi. Pan Bóg jest wielki - większy niż nasze wyobrażenia i myśli. My możemy tylko przyjąć i wierzyć w Pana Jezusa, naszego Zbawiciela.           Serdeczne pozdrowienia  (dane osobowe i adres domu zakonnego w Danii znane Redakcji)