Witam ostatnio wchodziłem na waszą stronke bez problemów ale teraz po reinstalce nie chodzi mi. Bardzo mnie to martwi bo na waszej stronie był bardzo ciekawy artykuł o skromności strojów. Prosiłbym o przesłanie 8 stronnicowego artykułu na meila albo podania linku do działającej stronki.

                                                                                                            ( imię, nazwisko i adres znane Redakcji)

******************************************************************************************************************

ODPOWIEDZ NASZEJ REDAKCJI     >>>  Szanowny Panie.

Bog zaplac za ten list. Szczegolnie ucieszyly nas slowa "bo na waszej stronie  był bardzo ciekawy artykuł o skromności strojów". Bardzo za to dziekujemy, poniewaz takie uwagi są dla nas bezcenne i mobilizują nas do dalszej pracy nad tym wielkim dzielem.

Ze stroną na szczescie jest sprawa prosta. Ostatnio byly poprawki na serwerze i musialem zmienić jedno przekierowanie domeny i jest juz dobrze. (Trudno jest mi ocenic sprawy Pana komputera) ale wysylam Panu te artykuly w zalaczeniu. (Wersja krotsza i dluzsza)

Te artykuly ciagle uzupelniamy. ( ostatnio bardzo ciekawa wypowiedz Ojca Pio).

Ciagle mysle , aby rozwinac i poszerzyc te relacje i wypowiedzi psychologow i seksuologow, ale nie tylko. Moze Pan ma jakiegos znajomego lekarza lub innego czlowieka tych specjalności, ktory by te urywki troche rozszerzyl i uzupelnil wiedza naukową?

Bardzo serdecznie Pana pozdrawiamy i zyczymy wiele zdrowia, pomyslnosci i blogoslawienstwa Bozego, takze dla wszystkich, ktorych nosi Pan w swiom sercu.

Prosze napisac czy ma Pan juz film na DVD o Katarzynce,   jesli nie to prosze napisac - wyslemy bezplatnie - jak to jest napisane na naszej stronie -naprawdę warto go obejrzec.

Czekamy na odpowiedz na ten list i poruszone w nim problemy.

Zespol Redakcyjny

*************************************************************************************************************************

Witam na wstępie chciałem podziękować Państu za wysłanie artykułów z bardzo ciekawymi wypowiedziami mistyków odnośnie kobiet ubierających się w spodnie. Myśle że jest to prawda bardzo przemilczana, ja sam dłuższy czas nie widziałem co w tym złego i pamiętam że kupiłem sobie książke o życiu św Gertrudy i tam były akurat niektóre orędzia z książki Orędzia Zbawienia w których przeczytałem, że kobiety nie powinny chodzić w spodniach. Szczerze przyznam że bardzo mnie to zaszokowało, ale teraz widze do czego ten świat zmierza jak w kabaretach takich jak koń polski czy innych taki jak marioka, gdzie faceci przebierają się za kobiety, chcąc tym samym wykrzywić pewien stan rzeczy który od zarania dany przez Boga. Kobiety dały się na to złapać i teraz idąc ulica bardzo rzadko widzi się kobiety ubrana porządnie, boje się że mężczyźni też mogą się na to złapać gdyż już czytałem o sukienkach rajstopach czy nawet stanikach dla mężczyzn;/ To jeśli chodzi o moje spostrzeżenia w tej sprawie. Uważam że media najbardziej psują jeśli chodzi o te sprawy ubioru, ja jestem człowiekiem młodym mam 20 lat ale musze przyznać że co włączę telewizje to max na 10 min, gdyż te niemoralne stroje są wszedie w filmach, kabaretach czy reklamach. Dlatego uważam, że to co robicie Państwo i pokazujecie jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie.

Niestety nie znam lekarzy, więc nie pomoge akurat w tej sprawie ale moge wam dać kilka rzeczy odnośnie ubiorów. Np jedna rzecz:  

Już za pontyfikatu Ojca Świętego Piusa XI moda zaczęła się tak szybko zmieniać torując drogę do rozwiązłości, że Papież postanowił zdecydowanie temu przeciwdziałać. W 1930 roku nakazał opublikowanie instrukcji na temat strojów: Przypominamy, że strój nie może być nazwany przyzwoitym, jeśli posiada dekolt większy niż szerokość dwóch palców mierząc od szyi, jeśli nie zakrywa ramion co najmniej do łokci i nie sięga przynajmniej trochę poniżej kolan. Ponadto, nie dopuszczalna jest odzież z materiałów przezroczystych oraz rajstopy w kolorze cielistym, sugerującym, że nogi są nagie.

http://www.piotrskarga.pl/ps,1864,16,2637,1,PM,przymierze.html skad pochodzi ta informacja.

Druga rzecz myśle, że też która może Wam się przydać to objawienia w Quito:

Trzeci powód, dla którego lampka zgasła, to atmosfera tych czasów, przepełniona duchem nieczystości, jak ohydna powódź, która zaleje ulice, place i miejsca publiczne, do tego stopnia, że prawie już nie będzie na świecie dziewiczej duszy.
http://klub.poezji.w.interia.pl/objawienie.htm  - tutaj jest całe objawienie.

Jeśli te informacje przydadzą się Państu to będę z tego powodu bardzo szczęśliwy.

O osobie Katarzyny Szymon dowiedziałem sie i pobrałem je z serwisu chomikuj. A film gdyby można, prosze przesłać na mój adres  (...)

Pozdrawiam i życze wielu sił w prowadzeniu tego ciekawego serwisu

*******************************************************************************************************************

ODPOWIEDŹ NASZEJ REDAKCJI      >>>   Szczesc Boze

Bardzo serdeczne Bog zaplac za szybka odpowiedz.

Kazdy list wnosi do naszej pracy wiele dobrego.

Zaraz wysle Panu bezplatnie ten film.

Czy mozemy umiescic Pana listy na naszej stronie bez podawania Pana danych - ponieważ pogłębia on i rozszrza te tak ważne problemy i na pewno niejedna osoba cos wiecej na ten temat pomysli lub uczyni?

Prosze takze napisac slowo po obejrzeniu filmu - ponieważ robimy nastepne wersje i filmow i okladek - dlatego bardzo prosimy o wszelkie uwagi, propozycje, zauważone błędy itp itp.

ZPB Zespół Redakcyjny

********************************************************************************************************************************

Szczesc Boze
Mozecie Panstwo zamieścić, jesli to otworzy komuś oczy na pewne kwestie, będę bardzo szczęśliwy.
Co do filmu na pewno po obejrzeniu napisze o swoich wrażeniach.
Pozdrawiam

.